LV SERVIS - prodej, servis (opravy převíjením), půjčovna

Prodej elektromotorů. Opravy komutátorových motorů, asynchronních motorů, cívek a elektromagnetických segmentů. Opravy převíjením.

Prodej

Nevíte jaký stroj si koupit?

V naší prodejně Vám porádíme při koupi nového ručního nářadí, dle Vašich nároků a požadavků na daný stroj. Chceme za Vaší prací stát my a proto Vám doporučíme jen stroje, které jsou pro Vás optimální výkonem a dostupné cenou.

Dále na námi prodané elektrické stroje a elektromotory zajišťujeme kompletní servis. V naší nabídce nemáme stroje, na které nejsme schopni zajistit servis.

Chceme pro naše zákazníky kvalitu za rozumnou cenu.


Níže uvádíme značky, které můžete u nás zakoupit.

 

Protool_ohne_logo

 

 

 

A_5_s

 

Metabo

 

Kliknutím na dané logo výrobce se Vám otevře okno stránky výrobce.

....a další renomované značky na dotaz.

 


Zde naleznete odkazy na výrobce elektrického ručního nářadí a elektromotorů.

Pokud si však nejste jisti při výběru elektrického ručního nářadí, kontaktujte nás nebo nás navštivte v naší prodejně. Rádi Vám poradíme při výběru stroje, který bude ideální pro Vaše použití a zároveň cenově nejdostupnější.

Chceme zákazníkům  prodávat jen stroje, které jsou kvalitní a pro Vaši potřebu optimální. Pro případ poruchy či  opotřebení daných dílů stroje, tyto díly Vám zajistit, popřípadě vyměnit.Image440

ATAS elektromotory Náchod a.s.

 • Zajišťujeme prodej  i servis
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Precizní firma s dlouholetou tradicí. Český výrobce různých elektromotorů.

• jednofázové asynchronní motory s trvale připojeným kondenzátorem s výkonem až do 800 W
• jednofázové asynchronní motory se stíněným pólem s výkonem do 20 W
• trojfázové asynchronní motory s kotvou nakrátko
• stejnosměrné motory s permanentními magnety do výkonu 1.100 W
• komutátorové motory sériové a derivační do výkonu 500 W
• axiální ventilátory MEZAXIAL, radiální ventilátory RATAS
• převodové motory
• tachodynama a tachogenerátory
• bezkontaktní návlekové resolvery, velikost 15, 21 a 28
• dentální vysokootáčkové mikromotorky
• motory pro letecký průmysl

Celý katalog ke stažení zde


SIEMENS s.r.o. Image10291

 • Zajišťujeme prodej  i servis,  návrhy řešení
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu a návrhu dle Vašich specifikací nás kontaktujte                                                          na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

 • Odštěpný závod Elektromotory Mohelnice patří mezi přední světové dodavatele nízkonapěťových asynchronních elektromotorů. Našimi hlavními zákazníky jsou výrobci čerpadel, kompresorů a klimatizačních zařízení. Otevřít nabídku elektromotorů
 • Odštěpný závod Elektromotory Frenštát patří mezi přední světové dodavatele nízkonapěťových asynchronních elektromotorů. Našimi hlavními zákazníky jsou výrobci čerpadel, kompresorů a klimatizačních zařízení. Otevřít nabídku elektromotorů
 • Firma SIEMENS má široký sortiment výrobků, nejen elektromotorů, ale i frekvenčních měničů a dalších ovládacích a řídicích prvků použitých ve výrobních závodech, ale i domácnostech více na www.siemens.cz


MAKITAImage1028

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Profesionální elektrické nářadí vysoké kvality, vynikajícího výkonu a      výborné ergonomie!

Společnost Makita vznikla v roce 1915, kdy Masaburo Makita zakládá firmu na výrobu elektromotorů a generátorů. První elektrické nářadí Makita představuje v roce 1958. Dnes, o více než 50 let později, je Makita jedním z nejvýznamnějších světových výrobců profesionálního ručního nářadí s devíti výrobními závody po celém světě. Díky spojení se společnostmi Sachs-Dolmar, Fuji Robin nebo Kanematsu došlo k výraznému rozšíření sortimentu, takže aktuálně Makita nabízí téměř 400 typů profesionálního elektrického, akumulátorového, benzínového a vzduchového nářadí. Přes tento obrovský rozvoj se Makita stále soustředí na stejný cíl – výrobu prvotřídního ručního nářadí, které usnadňuje práci lidem po celém světě. Díky tomu si nářadí Makita získalo reputaci nářadí špičkové kvality. Všechny výrobní závody Makita jsou certifikovány podle ISO9002.

Odborníci společnosti Makita neustále pracují na zdokonalení používaných technologií. Posledními výsledky jejich práce je LXT technologie akumulátorových strojů a antivibrační AVT systém. Pomocí těchto nových technologií se podařilo uvést na trh celou řadu strojů, které splňují veškeré požadavky na pohodlnou a bezpečnou práci.

Makita Česká republika byla založena v roce 1995 a pomocí husté sítě specializovaných obchodníků nabízí celý sortiment ručního nářadí a zajišťuje kompletní a prvotřídní servis.

Na akční slevy se informujte u nás v prodejně.

Akční zboží se neobjevuje na internetu.

Jsme kamenný obchod s e-shopem.

Možnost zaslat zboží poštou (bližší informace na požádání)!

 


DOLMARImage3562

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství,    autorizovaný servis
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Zahradní technika profesionální kvality nejen pro profesionály, ale i pro dům a zahradu. Zkrátka profesionální nářadí pro hobby použití s maximálním výkonem, ergonomií a dlouhou životností.

Konkurentem této značky je STIHL a HUSQVARNA. Značka DOLMAR ač u nás neznámá se řadí mezi tři nejlepší výrobce motorových pil!

Odkaz na fórum test motorových pil.

DOLMAR patří k nejvýznamnějším výrobcům benzínového nářadí na světě. Vyvíjí, vyrábí a distribuuje velmi kvalitní stroje se spalovacími motory. Renomované výrobky této značky splňují požadavky všech možných uživatelů od velmi náročného profesionálního nasazení v lesnictví nebo zemědělství až po denní potřebu při práci kolem domu a zahrady. Výrobky DOLMAR přesvědčují každého uživatele o svojí vysoké kvalitě a spolehlivosti.

Už téměř 80 roků se při konstrukci a obchodní strategii snažíme vycházet zejména z potřeb našich zákazníků. Díky tomu, můžeme být pyšní nejen na to, že jsme nejstarším výrobcem benzinového nářadí na světě, ale hlavně na renomé výrobce prvotřídních motorových strojů pro les, zemědělství a zahradu.

Německá kvalita

Již od počátku je značka DOLMAR synonymem vysoké kvality, funkčnosti, designu, ergonomie, spolehlivosti a kvalitního servisu svých strojů. Náročné cíle na vysokou kvalitu strojů vyžadují kvalifikované a schopné pracovníky. Proto považujeme za důležité, že naše stroje vyrábí odborný personál přímo v Německu

Promyšlená koncepce

DOLMAR přináší na trh stále nové myšlenky a nápady, kterými neustále soupeří s konkurencí. S přihlédnutím na ergonomii a ekologii vyvíjí neustále nové technické prvky a konstrukce profesionálního provedení. Naše profesionální řetězové pily jsou vysoce ceněny u odborníků na celém světě. S podobnou kvalitou se setkáte i u všech dalších strojů z naší široké nabídky.

DOLMAR v ČR

DOLMAR je v České republice distribuován prostřednictvím husté sítě specializovaných obchodníků Makita / DOLMAR. Tito obchodníci nabízejí kompletní sortiment strojů a zajišťují jeho prvotřídní servis.

Odkaz na katalog strojů

Odkaz na novinky

Na akční slevy se informujte u nás v prodejně.

Akční zboží se neobjevuje na internetu.

Jsme kamenný obchod s e-shopem.

Možnost zaslat zboží poštou (bližší informace na požádání)!


BOSCHImage1166

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Nářadí pro každého. Jak hobby tak i pro profesionály. Široký sortiment různorodého elektrického nářadí, zahradní techniky a nejen toho.

Na českém území je společnost Robert Bosch aktivní od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze
a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila a od prosince roku 1991 je opět činná.

V Česku sídlí několik na sobě nezávislých dceřiných firem Robert Bosch GmbH Stuttgart.
Obchodní aktivity Bosch zajištují společnosti v Praze - firmy Robert Bosch odbytová s.r.o., Bosch Termotechnika s.r.o. a částečně firma Bosch Rexroth s.r.o. v Brně.
V Praze ještě sídlí dceřiná firma Bosch-Siemens Hausgeräte GmbH, společnost s 50% majetkovou účastí Robert Bosch GmbH, která obchoduje s domácími spotřebiči - BSH domácí spotřebiče s.r.o.
Výrobní závody Bosch se nacházejí v Jihlavě - Bosch Diesel s.r.o., v Českých Budějovicích - Robert Bosch, spol. s r.o., v Brně - Bosch Rexroth s.r.o, v Krnově a Albrechticích - Bosch Termotechnika s.r.o.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch vybudoval nezaměnitelný image významného výrobce a investora a jeho výrobky se od automobilové techniky přes elektrického nářadí
a domácí spotřebiče až po tepelnou a průmyslovou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisech a průmyslových podnicích.

V České republice ve svých dceřiných firmách zaměstnává Bosch Group okolo 7 200 pracovníků a v roce 2009 dosáhl celkový obrat Bosch Group v České republice 966 milionů euro.

Domácí kutilství

Společnost BOSCH nabízí širokou škálu nářadí a zahradní techniky pro kutily. Vyznačuje se dobrou životností a zelenou barvou elektrických strojů. Kvalita je úměrná ceně.

Nářadí pro profesionály

Svět profesionálního modrého elektrického nářadí Bosch.
Od vás jako od řemeslníků se očekává mnoho: rychlost, spolehlivost, odbornost, plné nasazení – tedy prvotřídní práce. Není tedy samozřejmé, že i Vy očekáváte od akumulátorového elektrického nářadí totéž? Modré elektrické nářadí Bosch pro profesionály je vyvíjeno tak, aby poskytlo prvotřídní práci. Splňuje nejvyšší požadavky na výkon, přesnost a robustnost pro vynikající profesionální pracovní výsledky.
Profesionální modré elektrické nářadí od firmy Bosch – Pro profesionály od profesionálů.


NAREXImage1080

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Nářadí pro domácí kutily, ale profesionální kvality.

Společnost Narex s.r.o. patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu
v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 65 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

Nejmodernější výroba
Přesné obráběcí stroje a nejmodernější montážní pracoviště jsou základem produkce spolehlivých výrobků, které odpovídají vysokým kvalitativním nárokům. Kvalifikovaní zaměstnanci se odpovědně starají, aby všechny procesy výroby motorů, ozubení, hřídelí, třískového obrábění a montáže měly prvotřídní úroveň. Značka NAREX je zárukou, že zákazníci dostanou spolehlivé elektronářadí s nejlepšími technickými parametry za cenu, která odpovídá požadavkům náročného spotřebitele.

Rychlý a dostupný servis
Vysoké úrovni kvality značky NAREX odpovídá síť 450 smluvních prodejců a široce dostupné servisní služby. Nejrozsáhlejší obchodní a servisní síť v České republice zaručuje rychlost, kvalitu a příznivé ceny. V každém značkovém servisu Vám poradí a pomohou špičkoví odborníci. Poškodí-li se elektronářadí NAREX při náročném provozu, stačí se obrátit na prodejce, který zajistí jeho opravu v autorizovaném servisu. Předáte-li poškozené nářadí v záruční době k opravě u autorizovaného prodejce, garantujeme Vám, že si opravené nářadí budete moci vyzvednout ve stejné prodejně za 5 dní. Minimalizujeme tím dobu výpadku a zajišťujeme, abyste své nářadí mohli opět používat. Na veškeré elektronářadí NAREX poskytujeme, za podmínky jeho řádného používání, záruku 24 měsíce od data zakoupení.


ETAImage1912

 • Zajišťujeme prodej  i servis
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Společnost ETA vznikla už v roce 1943 a na českém trhu tak působíme přes 65 let. Za tu dobu jsme se stali jednou z největších českých značek na trhu. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje plných 96 %, přičemž v průměru téměř každá domácnost vlastní alespoň jeden výrobek značky ETA.

Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak, která patří mezi nejstarší investiční společnosti v České republice. Od podzimu 2008 vystupujeme s novým logem s moderní tváří.

ETA už dávno neznamená jenom vysavače a žehličky. Postupně jsme inovovali náš tradiční sortiment a rozšířili nabídku našich spotřebičů zejména v oblasti péče o tělo a krásu.

Tato značka znamenala kdysi kvalitní spotřebiče. Dnes se její část výroby přesunula do číny a již takový úspěch nemá jako dřív.


DEWALTImage1102

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Více než 85 let získává DEWALT uznání v oblasti návrhů, techniky a konstrukce profesionálního nářadí.
DEWALT získal své uznání a reputaci nabídkou široké škály produktů, které pokrývají potřeby konečných uživatelů v oblasti akumulátorového nářadí.

Nyní se můžete seznámit s různými řadami akumulátorového nářadí a můžete si vybrat řady, která vám bude vyhovovat. Začněme třeba 18 V řadou, která nabízí skvělý výkon/provozní dobu/životnost/hodnotu a flexibilitu a přejděme až k 36 V programu, který pracuje se stejnou silou jako běžné elektrické nařadí.

 


BLACK&DECKER

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Společnost je největším výrobcem elektrického nářadí a příslušenství na světě. V oblasti obchodních aktivit s výrobky pro použití v domácnosti je v USA na vedoucí pozici. To platí i pro světové konkurenty pohybující se v oblasti průmyslu malých zařízení pro použití v domácnosti.

V současnosti je společnost Black & Decker® celosvětovým prodejcem a výrobcem kvalitních výrobků používaných v domácnostech nebo na zahradách pro spotřebitelské použití. Je také hlavním dodavatelem informačních systémů a služeb pro státní i komerční klienty na celém světe. S prodejem svých výrobků ve více než 100 zemích světa a přibližně s polovinou svých výnosů, které pocházejí z území mimo USA, drží výrobní linky společnosti Black & Decker® ve svých oborech hlavní podíl na trhu .

 


METABO

 • Zajišťujeme prodej  i servis, poradenství
 • Pro prodej nových elektromotorů nás kontaktujte na email: obchod@LVSERVIS.cz nebo telefonicky +420 604 150200
 • Pro poptávku náhradních dílu nás kontaktujte na email: info@LVSERVIS.cz nebo telefonicky

Metabo s.r.o.
Společnost je od roku 1999 rodinou firmou střední velikosti se sídlem ve vlastním objektu v Brandýse nad Labem. Jsme výhradním dovozcem a distributorem profesionálního ručního nářadí, dřevoobráběcích strojů a vzduchové techniky.

Pro Metabo je samozřejmostí vyrábět elektrické nářadí, které splňuje nejvyšší nároky řemeslníků i průmyslové výrobky. A to již celých 80 let. V prvních dnech vzniklo také jméno firmy, jde vlastně o zkratku jednoho z hlavních výrobků. A tak z názvu ruční vrtačky (Metallbohrdreher) vzniklo Metabo. Od prvních dnů se Metabo rozvíjelo a dnes je světovou značkou, která se prodává ve více než 100 zemích světa. Metabo je spojeno s odbornými prodejci, protože jsou zárukou profesionálního přístupu, který profesionálové vyžadují. Velmi cenná je zpětná vazba s výměnou zkušeností a požadavků řemeslníků, která nám umožňuje neustálé vylepšování našich výrobků. Tato kvalita má přirozenou i svou cenu, ale také uklidňuje. Na Metabo se můžete spolehnout. Jsou vázáni vysokými nároky jejich zákazníků. Metabo work don't play

Metabo je důležitým a rozvíjejícím se výrobcem elektrického nářadí. Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené v Německu. Mohou si být jisti, že Metabo není levnou značkou. A že kvalitně vzdělaní pracovníci jsou zárukou pro jejich velké nároky na kvalitu. Vědí také, že každý detail je vyzkoušen a ověřen. Jen takto mohou mít naši zákazníci na celém světě jistotu, že jejich práce, výkon a vědomosti najdou tu nejlepší podporu. Aby to takto zůstalo, je i nadále 90% všech Metabo strojů navrhováno, vyzkoušeno a vyrobeno v Německu. A tím i v kontaktu se světově uznávanou a vyhledávanou špičkovou technologií a intenzivním partnerstvím s německou střední vrstvou a řemeslníky. Toto všechno slouží spolehlivosti a dlouhé životnosti Metabo strojů, tak jak Vám slibuje „Made in Germany“.

Historie společnosti Metabo
Firma Metabo vznikla v.r. 1924 v německém městě Nürtingen. U jejího zrodu stáli tři spoluzakladatelé: Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler a jejich prvním sortimentem byly malé vrtačky na ruční pohon. Své výrobky vyváželi především do Ameriky neboť Evropa byla zasažena hospodářskou krizí. S odeznívající krizí se pak začínala výroba ručního nářadí rozšiřovat.Dnes je firma Metabo zastoupena zhruba ve sto zemí světa a má 16 dceřiných společností. Do jedné z nich patří i Metabo s.r.o.

Hledat

Menu

Fotogalerie

Novinky


 • Vyvažujeme rotory na strojích SCHENCK 1.2.2018

  Od 1.2.2018 jsme pro Vás začali veškeré rotory vyvažovat dynamicky na strojích SCHNECK. Jsme pro Vás nyní schopni vyvážit rotory od 250g do 1.500kg.

  Toto Vám zajistí nižší vibrace stroje (motoru), menší opotřebení ložisek a mnohem delší životnost. V případě zájmu o vyvážení nás neváhejte kontaktovat.


 • Opravy motorů pro frekvenčí meniče 12.3.2014

  Opravujeme motory pro specifické funkce. Motory ovládané frekvenčními meniči.


 • Nabídka komutátorů pro opravy převíjením 18.9.2013

  Rozšířili jsme nabídku komutátorů pro převíjení rotorů pro mutátorové elektromotory.

  Jsme schopni nabídnout lepší služby v oblasti převíjení komutátorových motorů.


 • Možnost platby kartou 10.12.2011

  Za naše služby nebo zboží nyní můžete platit platebními kartami.

Toplist

Vítejte u nás...

Naše firma vám nabízí kvalitní služby v oblasti oprav a výroby elektrických strojů a přístrojů. Dále jsme rozšířili naše služby o prodej elektromotorů a elektrického ručního nářadí renomovaných značek. Se servisním zázemím, dostupnosti veškerých náhradních dílů u nás zakoupeného elektrického ručního nářadí a elektromotorů.

Nabízíme  opravy převíjením asynchronních elektromotorů, statorů i rotorů— komutátorových motorků a elektromagnetických segmentů (spojek, brzd, ...)

Pokud zvažujete koupi elektrického ručního nářadí, rádi Vám poradíme a doporučíme stroj dle Vašich nároků na užíváni, popřípadě cena-kvalita. Na veškeré stroje, které si u nás zakoupíte, Vám garantujeme dostupnost náhradních dílů.

Dále nabízíme uhlíkové kartáče do veškerého ručního nářadí renomovaných značek, popřípadě jsme schopni kartáče vyrobit dle vzoru.